Juhatus

ETAS juhatuse liikmed (alates 28.02.2014)

Kaja Elstein –  juhatuse esimees, kaja.elstein@ph.ee642-551
70-633
70-638

Egle Seppo – juhatuse esimehe asetäitja, egleseppo@gmail.com

Tiina Tammik – laekur-sekretär, tiina@who.net

Aet Lukmann – teadus- ja õppetöö, aet.lukmann@kliinikum.ee

Eve Sooba –  sisekoolitus ja finantsala,  eve.s@online.ee; eve.sooba@itk.ee

Katrin Pürg – arendustegevus, koostöö riiklike instantsidega, katrin.purg@itk.ee

Merle Rokk – sisekoolitus, merle.rokk@kliinikum.ee

ETAS tel +37253003798 (Eve Sooba)

 

ETAS revisjoni komisjon:

Ruth Kivistik642-552
– komisjoni esimees ruthkivistik@hot.ee; ruth.kivistik@itk.ee

Ellen Lembra

Kaja Sepp